Patria.lt
savanorių: 9421 organizacijų: 1681

Apie mus

Patria mažas

Organizacija „Actio Catholica Patria" yra įsikūrusi Kaune ir veikia nuo 1991 metų. Pirmąjį veiklos dešimtmetį ši organizacija savo veiklas koncentravo į pagyvenusių vienišų žmonių globą įtraukiant į šią veiklą jaunimą ir taip suteikiant jiems galimybę įgauti pirmąsias sąmoningas patirtis socialiniame darbe. Kita svarbi tema buvo jaunų žmonių savanoriškos veiklos skatinimas. Keičiantis visuomenės poreikiams bei finansinėms galimybėms, kito ir A.C. Patria" veiklų temos.


Dabar ši jaunimo organizacija stengiasi įvairiomis formomis dirbti su skirtingu grupių jaunimu ir taip padengti įvairius jaunų žmonių poreikius.


Organizacijos misija yra savarankiškam gyvenimui pasiruošęs jaunas žmogus. Mes siekiame dirbti novatoriškais socialinio darbo metodais, kurti pagarbų santykį su jaunu žmogumi, domėtis bei mėginti suprasti jo pasaulėžiūrą bei elgesį. Tikime, kad tik taip mūsų paslaugos pasieks jauną žmogų.


Šiuo metu A.C. Patria" sudaryta iš šių centrų:

 

žmogeliuks-mažas Savanorių centras įtraukia žmones į savanorišką veiklą Lietuvoje ir užsienyje bei palydi savanorystės metu.

 

 

 

 

 

kitaip mažesnisSavarankiškumo ugdymo centrasKitaip” dirba su globos namų auklėtiniais, čia veikia konsultacinis centras darbo rinkos klausimais bei būstas, kuriame globos namuose augę jaunuoliai mokosi savarankiškam gyvenimui būtinų įgūdžių.

 

 

vartu mažasAtviram jaunimo centre „Vartai“ jaunimas skatinamas išgyventi jų socialinei aplinkai svarbias temas, gauna savirealizacijos erdvę bei individualią pagalbą jauniems žmonėms priimtina forma.
 

A.C. Patria" taip pat konsultuoja bei teikia mokymus kitoms organizacijoms bei asmenims savanorystės plėtros bei darbo su jaunimu klausimais Metodiniame centre.Organizacijos kontaktai:

VšĮ „Actio Catholica Patria“

M. Daukšos g. 26-1, LT-44282 Kaunas

Tel./Faks: +370 37 204185

Mob. 8 600 19550

El.paštas: info@patria.lt

www.patria.lt