Patria.lt
savanorių: 9208 organizacijų: 1633
Skelbimas
Antraštė Nacionalinė savanoriška gelbėjimo tarnyba Voluntarius LT ieško savanorių norinčių tapti paramedikais
Aprašymas Suteikti pirmąją medicinos pagalbą žmogui ir stabilizuoti pavojų iškilusį jo gyvybei kol atvyks greitosios medicinos pagalbos specialistai.
Kita savanoriui reikalinga informacija Visi norintys tapti savanoriais paramedikais kviečiami užpildyti registracijos formą adresu: http://voluntarius.lt/index.php/tapk-savanoriu. Apie mokymus informuosime el. paštu.
Amžius Nuo 18 iki 99
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Motyvacija ir atsakingumas. Gebėjimas valdyti kritines situacijas. Greita orientacija ir komunikabilumas. Pasiryžimas padėti kitiems. Paramediko kvalifikacija (ar jai prilyginama kiti medicininė kvalifikacija) privalumas. Neturintiems reikiamos kvalifikacijos Voluntarius LT padės ją įgyti.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2015-09-01
Darbo pabaiga 2019-12-31
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ Voluntarius LT
Organizacijos aprašymas VšĮ Voluntarius LT misija – suteikti pirmą pagalbą žmogui gelbėjant jo gyvybę. VšĮ Voluntarius LT suteiks pagalbą visiems žmonėms nepriklausomai nuo jų rasės, tikėjimo ar tautybės. VšĮ Voluntarius LT kartu su kitomis organizacijomis rengs ir aprūpins savanorius, dirbančius įvairiose organizacijose ir bendruomenėse, pirmosios pagalbos reikmenimis, tam, kad kuo greičiau, bet kuriam Lietuvos gyventojui, būtų suteikta reikiama pirmoji pagalba.
Faksas
El. paštas info@voluntarius.lt
Svetainė http://voluntarius.lt/
Atsakingas asmuo -
Atsakingo asmens telefonas -
Atsakingo asmens el. paštas -
Peržiūros: 6544