Patria.lt
savanorių: 9208 organizacijų: 1633
Skelbimas
Antraštė Ieškome savanorių įvairioms veikloms
Aprašymas Ieškome savanorių, kurie norėtų prisidėti prie įvairių veiklų: projektų rašymo, ryšių palaikymų su įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis, straipsnių rašymu, dokumentacijos tvarkymo, bendravimu su gyventojais, paramos paieška.Jeigu esi žingeidus, nori tobulėti, tau svarbi savanorystės idėja, reiškia tu esi tinkamas. Ir visai nesvarbu tavo amžius, patirtis, įgūdžiai. Visi kartu galime nuveikti didelius darbus.Nedvejok, ateik ir sužinok apie savanorystės galimybes pas mus!
Kita savanoriui reikalinga informacija Reikalavimai: 1. Jokių reikalavimų nėra; 2. Svarbiausia noras ir tobulėjimas; 3. Laiko kiek gali tiek ir skirk; 4. Išmoksi bendravimų, viešųjų ryšių, straipsnių rašymo, projekto rašymo įgūdžių.
Amžius Nuo 15 iki 90
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Jeigu neturi patirties, tai nėra problema. Esame tam, kad galėtume dalintis savo sukaupta patirtimi ir mokytis vieni iš kitų.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-01-01
Darbo pabaiga 2021-12-31
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Šeškinės bendruomenių sąjunga
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas 2. Šeškinės bendruomenių sąjunga yra nepriklausoma, nepolitinė, nacionalinė, demokratijos prinicipu veikianti nevyriausybinė organizacija.
Faksas 265 8946
El. paštas seskinesbendruomenes@gmail.com
Svetainė http://www.seskinesbendruomenes.lt
Atsakingas asmuo Olegas Beriozovas
Atsakingo asmens telefonas 868452080
Atsakingo asmens el. paštas o.beriozovas@gmail.com
Peržiūros: 4234