Patria.lt
savanorių: 9208 organizacijų: 1633
Skelbimas
Antraštė Įvykiai Lietuvoje ir pasaulyje mūsų akimis
Aprašymas Ieškome savanorių, kurie norėtų prisidėti prie Internetinio kultūrinio portalo Alkas.lt įvairių veiklų: projektų rašymo, straipsnių rašymo ir redagavimo, finansų paieškos. Šiai veiklai nesvarbu amžius, nebūtina didžiulė patirtis ar įgūdžiai – viską padėsime išmokti ir kartu galėsime nuveikti daug naudingų darbų, formuojant pilietinę visuomenę, keliant jos savivertę, skatinant etnokultūrinę savišvietą, gaivinant baltišką istorinę savimonę. Smagu prasmingai dirbti kartu!
Kita savanoriui reikalinga informacija Prisidėti prie veiklos galima gyvenant bet kuriame Lietuvos (ir ne tik Lietuvos) kampelyje. Pagrindiniai darbai kompiuteriu, pasitarimai ir pasiderinimai Skype.
Amžius Nuo 20 iki 79
Vairuotojo pažymėjimas reikalingas
Charakteris Lūkesčiai savanoriui - domėjimasis etnokultūra būtų privalumas, bet ne esminis lūkestis. Atsakingumas, kruopštumas, noras suktis naujausių įvykių sūkuryje, mylėti Lietuvą :)
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-01-04
Darbo pabaiga 2022-01-31
Šalis Lietuva
Miestas nesvarbu
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Alkas.lt
Organizacijos aprašymas Alkas.lt yra VšĮ „Tėviškės alkas“ ir Lietuvių etninės kultūros draugijos žinių bei gyvenimo būdo internetinė erdvė. Tai nuolat palaikomi ir uoliai atnaujinami internetiniai vartai į Pasaulį per lietuviškos ir baltiškosios kultūros ir pasaulėžiūros prizmę. Alkas.lt žvelgia į įvykius Lietuvoje ir Pasaulyje, pateikia svarbiausias naujienas, įvykius, nuomones bei vertinimus kaip jie yra regimi, jaučiami ir suvokiami mums – gyvenantiems Lietuvoje. Mes žvelgiame į pasaulį ne iš Niujorko dangoraižių, ne iš Eifelio bokšto o nuo mūsų Gedimino kalno bokšto, pro savo Valdovų rūmų langus.
Faksas
El. paštas daiva.vaiskuniene@gmail.com
Svetainė http://alkas.lt
Atsakingas asmuo Daiva Vaiškūnienė
Atsakingo asmens telefonas 8 - 616 44596
Atsakingo asmens el. paštas daiva.vaiskuniene@alkas.lt
Peržiūros: 3414