Patria.lt
savanorių: 9208 organizacijų: 1633
Skelbimas
Antraštė "Garstyčios grūdas"
Aprašymas Ieškome savanorių, kurie norėtų prisidėti prie įvairių fondo veiklų: projektų rašymo, dokumentacijos tvarkymo, paramos paieška, pagalba asmenims grįžusiems iš įkalinimo susitvarkyti dokumentus, palydėjimas pas gydytojus, įvairios konsultavimo formos, maisto dalijimas socialiai remtiniems asmenims, įvairi pagalba patekusiems į bėdą asmenims ir t.t. Jeigu esi optimistas, nori tobulėti, tau svarbi savanorystė, reiškia tu esi tinkamas. Ir visai nesvarbu tavo lytis, amžius, patirtis ir įgūdžiai.
Kita savanoriui reikalinga informacija LPF "Garstyčios grūdas" ieško savanorių galinčių: Rašyti projektus, tvarkyti dokumentus, ieškoti paramos, padėti asmenims grįžusiems iš įkalinimo susitvarkyti dokumentus, palydėti pas gydytojus, teikti įvairias konsultacijas, dalinti maistą socialiai remtiniems asmenims, teikti įvairią pagalbą patekusiems į bėdą asmenims. Jūsų laikas mums bus milžiniška pagalba! Padėdami, Jūs - tapsite draugiško kolektyvo nariu ir susipažinsite su nuteistųjų įkalinimo sąlygomis ir jų poreikiais, naujais įdomiais žmonėmis, kurie taip pat kaip ir jūs neabejingi socialinėms problemoms, - prisidėsite prie socialinės gerovės kūrimo Lietuvoje.
Amžius Nuo 18 iki 70
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Optimizmas, trokštantis naujovių, turintis visuomenei priimtinas moralės ir dorovės normas. Patirtis nebūtina.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-01-18
Darbo pabaiga 2020-12-31
Šalis Lietuva
Miestas Prienai
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas
Organizacijos aprašymas
Faksas
El. paštas
Atsakingas asmuo
Atsakingo asmens telefonas
Atsakingo asmens el. paštas
Peržiūros: 2950