Patria.lt
savanorių: 9208 organizacijų: 1633
Skelbimas
Antraštė Renginių organizavimo vadovas Kaune (savanoriška veikla)
Aprašymas Renginių organizavimas, vadovavimas komandai ir jos motyvacija, darbų paskirstymas, dalyvavimas vadovų ir renginių organizavimo komandų susirinkimuose, tikslų išsikėlimas ir vykdymas.
Kita savanoriui reikalinga informacija Mes Tau siūlome: nenustygstančią vietoje, kūrybingą ir entuziastingą savanorių komandą, galimybę realizuoti savo idėjas, palaikymą ir pagalbą, rekomendacijas, naujų pažįstamų ir draugų ratą.
Amžius Nuo 20 iki 60
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Vadovaujančio darbo patirties (vadovavimas žmonių grupei), kūrybiškumo generuojant naujas idėjas, patirties organizuojant renginius – privalumas, galimybės skirti savanorystei 6-10 valandų per savaitę.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-02-22
Darbo pabaiga 2022-02-22
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ „Kitas variantas"
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas VšĮ „Kitas variantas“ – tai savanoriška organizacija, rengianti nemokamus, tęstinius lyderystės ir saviraiškos mokymus 14-19 metų moksleiviams Vilniuje ir Kaune. Neformalaus ugdymo organizacija jau septynerius metus nuosekliai stengiasi išugdyti kuo daugiau laisvų, drąsių ir nepriklausomai mąstančių asmenybių. Mokymai tęsiasi per visus mokslo metus nuo spalio iki gegužės, paskaitas veda kūrybiški ir profesionaliai paruošti mentoriai. Grupės sudaromos iš 8-12 moksleivių, ir joms rengiami po vieną užsiėmimą kas savaitę. Paskaitų metu ugdomi tiek komandinio, tiek individualaus darbo įgūdžiai, o sezono pabaigoje moksleiviai jau įgyvendina pačių sukurtą socialinį projektą. Moksleiviams pristatome platų temų spektrą nuo laiko planavimo, viešo kalbėjimo iki projektų valdymo pagrindų, tikslų įgyvendinimo strategijos ir kt.. Organizacijoje „Kitas variantas“ yra daug savirealizacijos galimybių savanoriams – nuo moksleivių ugdymo iki programavimo, nuo žurnalistinių gebėjimų ugdymo iki personalo vadybos, nuo organizacijos reprezentavimo iki renginių organizavimo. Savanoris prisideda prie visos organizacijos kultūros puoselėjimo, tad visi jo gebėjimai, iniciatyvos ir norai yra įgyvendinami. „Kitame variante“ visada laukiami entuziastingi bei kūrybingi nariai, galintys įpūsti naujų vėjų.
Faksas
El. paštas hr@kitasvariantas.lt
Svetainė http://www.kitasvariantas.lt
Atsakingas asmuo -
Atsakingo asmens telefonas -
Atsakingo asmens el. paštas hrkaunas@kitasvariantas.lt
Peržiūros: 3546