Patria.lt
savanorių: 8264 organizacijų: 1489
Skelbimas
Antraštė "Po lietuvių kalbos ir kultūros skėčiu" ieško savanorių!
Aprašymas ieškome savanorių, kurie galėtų ir norėtų padėti užsieniečiams, gyvenantiems Lietuvoje išmokti lietuvių poetų eiles ir paruoštų juos renginiui "Po lietuvių kalbos ir kultūros skėčiu". Renginys yra "Poezijos festivalis" dalis, ji filmuos LRT televizija.Taip pat reikalingi savanoriai, kurie galėtų padėti koordinuoti renginį.
Kita savanoriui reikalinga informacija jums reikės padėti užsieniečiui išsirinkti eilėraštį, išmokyti jį deklamuoti lietuviškai. Savo susitikimus su užsieniečiu jūs organizuositės individualiai. Organizacija rengs bendrus susitikimus su visais dalyviais.FB: https://www.facebook.com/poeticumbrella/?fref=ts Web: http://poezijosketis.weebly.com/
Amžius Nuo 18 iki 90
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris neišdildoma patirtis, naujų kultūrų pažinimas, susipažinimas su VIP žmonėmis, dalyvavimas socialiniuose renginiuose kartu su renginio dalyviais užsieniečiais, padėkos sertifikatas.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-03-20
Darbo pabaiga 2017-05-18
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Baltijos Turkijos kultūrų akademija (Balturka)
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas sociacija Baltic Turkish Culture Academy jau nuo 2008-ųjų metų sėkmingai vykdo savo veiklą. Lietuvos edukologijos universitete veikia asociacijos Baltic Turkish Culture Academy įsteigtas Yesevi turkų kalbos ir kultūros centras, kuriame turkų kalbą dėsto kompetentingi dėstytojai iš Turkijos. Asociacijos veiklos yra skirtos visiems visuomenės nariams, nepriklausomai nuo jų tautybės, lyties, religijos, kalbos ir pan. Asociacijos pagrindas – tolerancija, lygybė, teisingumas. Vizija: Baltic Turkish Culture Academy - pažangi, sparčiai besivystanti ir gerai žinoma asociacija Lietuvoje ir užsienio šalyse, kuri stiprina tarpkultūrinius santykius ir teikia kultūros, švietimo, poilsio, edukacinio turizmo ir kitas paslaugas. Misija: Plėtoti tarpkultūrinį bendravimą, inicijuoti švietimo sistemų plėtrą ir didinti visuomenės informuotumą apie kultūras per įvairias programas.
Faksas
El. paštas project.balturka@gmail.com
Svetainė http://poezijosketis.weebly.com/
Atsakingas asmuo Živilė Jankauskaitė
Atsakingo asmens telefonas +37068931687
Atsakingo asmens el. paštas project.balturka@gmail.com
Peržiūros: 998