Patria.lt
savanorių: 8264 organizacijų: 1489
Skelbimas
Antraštė Festivalis-stovykla „Debesų Pieva“
Aprašymas „Debesų pieva“ – tai „atsivėrusių durų“ festivalis-stovykla nuostabiame gamtos kampelyje, į kurį liepos 3–9 d. susiburs žmonės nusiteikę naujoms, geroms patirtims, provokacijoms, galimybėms, iššūkiams.Savanoriavimo principu gimstantis renginys kviečia prie komandos prisijunti tuos, kurie nori asmenine patirtimi pajusti, kad duodami mes gauname daug daugiau nei imdami, ir yra atviri naujiems dalykams jų gyvenime :)
Kita savanoriui reikalinga informacija Kviečiame pildyti savanorio anketą iki gegužės 1d. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfKvEz5MiUemSk474S0G9LFda55gUdfQqvAyhCehct5f2-L6Q/viewform
Amžius Nuo 18 iki 99
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Būti atviriems naujiems dalykams :)
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2017-07-02
Darbo pabaiga 2017-07-09
Šalis Lietuva
Miestas Molėtų raj.
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Debesų Pieva
Organizacijos aprašymas Debesų pieva – tai „atsivėrusių durų“ renginys nuostabiame gamtos kampelyje, į kurį 7 dienoms suburiami žmonės, nusiteikę naujoms, geroms patirtims, provokacijoms, galimybėms, iššūkiams. Tai – saugi erdvė atradimams, sąmoningiems patyrimams, tai – blaivus festivalis-stovykla įvairaus amžiaus žmonėms. Per kūrybą, menus, garsą, įvairias kūno ir judesio praktikas sugrįšite į komforto zoną – buvimą savimi.
Faksas
El. paštas debesupieva@inbox.lt
Svetainė http://www.debesupieva.lt
Atsakingas asmuo Monika Valavičiūtė
Atsakingo asmens telefonas 868154249
Atsakingo asmens el. paštas m.valaviciute@gmail.com
Peržiūros: 1163