Patria.lt
savanorių: 8157 organizacijų: 1467
Skelbimas
Antraštė Vairuok „Maisto banko“ autobusiuką
Aprašymas LPF „Maisto bankas“ ieško savanorių, galinčių rytais (nuo 8.00 iki 12val.) padėti surinkti atiduodamus paskutinės dienos galiojimo maisto produktus iš parduotuvių. Šie tą pačią dieną bus atiduoti nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms.
Kita savanoriui reikalinga informacija Laukiame Jūsų pagalbos, net jei savanorystei „Maisto banke“ galite skirti 1 pusdienį per savaitę. Mes nekantraujame su Jumis susipažinti, jeigu Jūs: • puikiai vairuojate B kategorijos automobilius, o įvairūs autoūkio gedimai ar nenumatytos situacijos Jums tik įdomus galvosūkis, kurį nekantraujate išspręsti; • galite ir norite skirti kurį nors savo savaitės rytmetį ar kelis; • norite įsitraukti į išties naudingą veiklą ir prasmingai praleisti laiką. Padėdami „Maisto bankui“, Jūs - tapsite draugiško kolektyvo nariu ir susipažinsite su naujais įdomiais žmonėmis, kurie taip pat kaip ir jūs neabejingi socialinėms problemoms, - prisidėsite prie socialinės gerovės kūrimo Lietuvoje, - turėsite galimybę susipažinti su vienos iš didžiausių nevyriausybinių organizacijų veikla iš arti, - būsite kviečiami dalyvauti šauniuose renginiuose, skirtuose mūsų savanoriams. Jūsų laikas mums bus milžiniška pagalba!
Amžius Nuo 18 iki 70
Vairuotojo pažymėjimas reikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2018-02-05
Darbo pabaiga 2018-03-31
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas LPF "Maisto bankas"
Organizacijos aprašymas „Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalinantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms.
Faksas
El. paštas savanoriskaunas@maistobankas.lt
Svetainė http://www.maistobankas.lt/
Atsakingas asmuo Kristina Andrijaitytė
Atsakingo asmens telefonas +37065545934
Atsakingo asmens el. paštas savanoriskaunas@maistobankas.lt
Peržiūros: 850