Patria.lt
savanorių: 9208 organizacijų: 1633
Skelbimas
Antraštė Senjorų dienos centras ieško savanorių
Aprašymas ieškome savanorių, kurie nori bendrauti su pagyvenusio ir vyresnio amžiaus senjorais Senjorų dienos centre. Savanoriai šiame Centre stengiasi susidraugauti su Centro lankytojais, siekia užsitarnauti jų pasitikėjimą.Mes siūlome Jums šią veiklą Centre kartu su lankytojais:Organizuoti renginius;Dalyvauti ekskursijose;Vesti temines popietes; pasiūlyti užsiėmimų senjorams.
Kita savanoriui reikalinga informacija Savanoriai yra labai svarbūs žmonės mūsų dienos centro kasdienybėje! Norinčius ateiti savanoriauti kviečiame rašyti mums el. paštu: senjoraidobilas@gmail.com arba skambinti tel: 8 610 77227 Mums svarbu, kad savanoris įsipareigotų bent kartą per savaitę, pusę dienos praleisti Senjorų dienos centre.Ir būtų tikrai apsisprendęs jog nori ir gali bendrauti su senjorais bei jiems padėti.
Amžius Nuo 14 iki 29
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Draugiškumas, rūpestingumas, geranoriškumas bei noras bendrauti su senjorais.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-01-21
Darbo pabaiga 2019-12-31
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VŠĮ Senjorų dienos centras Keturlapis Dobilas
Organizacijos aprašymas VŠĮ Senjorų dienos centras „ Keturlapis Dobilas“, įsikūręs Kaune, kviečia garbaus amžiaus žmones prisijungti prie dienos centro lankytojų gretų ir taip sumažinti vienišumo jausmą. Bendravimas brandžiame amžiuje užima svarbią vietą. Daug senjorų jaučiasi vieniši ne tik todėl, kad jų vaikai dirba ir gyvena atskirai ar užsienyje, bet ir todėl, kad baigus darbinę veiklą nutrūksta socialiniai ryšiai. Vienatvę lengviau įveikti bendraujant!
Faksas
El. paštas senjoraidobilas@gmail.com
Svetainė http://https://www.facebook.com/SenjorudienoscentrasKaune/
Atsakingas asmuo Diana
Atsakingo asmens telefonas +37061077227
Atsakingo asmens el. paštas senjoraidobilas@gmail.com
Peržiūros: 1899