Patria.lt
savanorių: 9136 organizacijų: 1621
Skelbimas
Antraštė NAUJŲ SAVANORIŲ PAIEŠKA! Laukiame visų norinčių bendrauti, dalintis savo laiku, skirti dėmesį prasmingai veiklai ir padėti kitiems!
Aprašymas Prieš pradedant savanorišką veiklą mūsų organizacijoje, mes paruošiame ir apmokiname savanorius teikti emocinę paramą telefonu arba laiškais moterims nukentėjusioms nuo smurto ir kitiems išgyvenantiems krizes asmenims. Emocinė parama telefonu teikiama tik dienos metu, o savanoriauti, teikiant paramą laiškais, įmanoma gyvenant užsienyje arba patogioje jums vietoje. Šiuo metu renkame naują savanorių grupę mokymams ir tolimesniai veiklai nuo kovo mėnesio.
Kita savanoriui reikalinga informacija Savanoriams suteikiamos palaikymo bei pastiprinimo veiklos ir numatomi tam tikri įsipareigojimai, kaip betkurioje kitoje gyvenimo veikloje. Detalesnę informaciją apie veiklą mūsų organizacijoje norintiems savanoriauti suteikiame kiekvienam asmeniškai telefonu arba elektroniniu paštu.
Amžius Nuo 18 iki 100
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Naudotis savo asmeniniais gebėjimais ir mokymų metų įgytais įgūdžiais bei žiniomis. Vadovautis esminiais savanoriškos veiklos ir savanorio etikos kodekso principais, numatančiais svarbius veiklos konfidencialumo, klientų anonimiškumo, tikslingo jausmų išreiškimo, kontroliuojamo emocinio įsitraukimo, priėmimo, individualizavimo, neteisiančio požiūrio ir kt. aspektus.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-09-23
Darbo pabaiga 2022-09-30
Šalis Lietuva
Miestas Klaipėda
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas PAGALBOS MOTERIMS LINIJA
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Teikiame emocinę paramą telefonu: 8 800 66366 ir elektroniniais laiškais, adresu: pagalba@moteriai.lt Dirbame 24 val. per parą; 7 dienas per savaitę. Savo veiklą vykdome kaip Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centro programa jau 15 metų.
Faksas
El. paštas pmlsavanoriai@moteriai.lt
Svetainė http://www.moteriai.lt
Atsakingas asmuo Irina El Osta
Atsakingo asmens telefonas +370 671 34536
Atsakingo asmens el. paštas pmlsavanoriai@moteriai.lt
Peržiūros: 1790