Patria.lt
savanorių: 9421 organizacijų: 1681
Skelbimas
Antraštė NAUJŲ SAVANORIŲ PAIEŠKA! Laukiame visų norinčių bendrauti, dalintis savo laiku, skirti dėmesį prasmingai veiklai ir padėti kitiems!
Aprašymas Prieš pradedant savanorišką veiklą mūsų organizacijoje, mes paruošiame ir apmokiname savanorius teikti emocinę paramą telefonu arba laiškais moterims nukentėjusioms nuo smurto ir kitiems išgyvenantiems krizes asmenims. Savanorėms nebūtinas specialus išsilavinimas ar darbo patirtis. Šiuo metu registruojame naujus savanorius mokymams ir tolimesniai veiklai nuo rudens.
Kita savanoriui reikalinga informacija Atrankos metu vertiname motyvaciją, požiūrį į savanorystę, vertybes. Savanoriams suteikiamos palaikymo bei pastiprinimo veiklos ir numatomi tam tikri įsipareigojimai, kaip betkurioje kitoje gyvenimo veikloje. Detalesnę informaciją apie veiklą mūsų organizacijoje norintiems savanoriauti suteikiame kiekvienam asmeniškai telefonu arba elektroniniu paštu.Tikimės, kad pabaigę mokymus, Pagalbos moterims linijoje savanoriausite bent 350 valandų. Savanorystei reikėtų skirti apie 12 valandų per mėnesį.
Amžius Nuo 18 iki 100
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Naudotis savo asmeniniais gebėjimais ir mokymų metų įgytais įgūdžiais bei žiniomis. Vadovautis esminiais savanoriškos veiklos ir savanorio etikos kodekso principais, numatančiais svarbius veiklos konfidencialumo, klientų anonimiškumo, tikslingo jausmų išreiškimo, kontroliuojamo emocinio įsitraukimo, priėmimo, individualizavimo, neteisiančio požiūrio ir kt. aspektus.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2020-09-09
Darbo pabaiga 2023-09-09
Šalis Lietuva
Miestas Klaipėda
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas PAGALBOS MOTERIMS LINIJA
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Teikiame emocinę paramą telefonu: 8 800 66366, elektroniniais laiškais: pagalba@moteriai.lt Dirbame 24 val. per parą; 7 dienas per savaitę.
Faksas
El. paštas pmlsavanoriai@moteriai.lt
Svetainė http://www.pagalbosmoterimslinija.lt
Atsakingas asmuo Irina El Osta
Atsakingo asmens telefonas +370 671 34536
Atsakingo asmens el. paštas pmlsavanoriai@moteriai.lt
Peržiūros: 3380