Patria.lt
savanorių: 9208 organizacijų: 1633
Skelbimas
Antraštė Reikalingas savanorė/ -is
Aprašymas Mes, BasosRasos - bendruomenės boutique, vystome veiklą ir ieškome savanorių dirbti bendruomenės parduotuvėje bei dalyvauti mūsų bendruomenės socialinėse iniciatyvose.#BasosRasos siūlo puikią erdvę veikti su veržlia, ambicinga ir kuriančia komanda. Įdomių iššūkių kupiną veiklą, sąlygas bendrauti su įvairiais žmonėmis, prisidėti prie kilnios misijos įgyvendinimo.Jeigu mėgsti bendrauti, nori atrasti savyje ar patreniruoti pardavėjo gyslelę, domiesi socialinio verslo problemomis ir nori dalelę sa
Amžius Nuo 19 iki 99
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Jeigu mėgsti bendrauti, nori atrasti savyje ar patreniruoti pardavėjo gyslelę, domiesi socialinio verslo problemomis ir nori dalelę savo laiko skirti savanorystei, prisidėti prie problemų sprendimo – mes laukiame Tavęs!
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-03-07
Darbo pabaiga 2020-03-06
Šalis Lietuva
Miestas Vilnius
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas VšĮ Pagirk
Organizacijos aprašymas Parduotuvė pelną generuoja iš Riešės bei aplinkinių gyvenviečių atneštų naujų ar apynaujų rūbų pardavimo. Kad parduotuvėje nebūtų vien tik nenauji rūbai, bendradarbiaujame su siuvykla ir mezgykla, iš kurių gauname naujų rūbų. Taip pat palaikome vietos moteris, kurios moka gaminti puikius rankdarbius ir nežino/ nemoka kaip parduoti, tad rankdarbius komiso pagrindais atneša į BasasRasas, o mes jau giriam, reklamuojam ir pardavinėjam.
Faksas
El. paštas pagirk@gmail.com
Atsakingas asmuo Renata
Atsakingo asmens telefonas 864614343
Atsakingo asmens el. paštas pagirk@gmail.com
Peržiūros: 1404