Patria.lt
savanorių: 9170 organizacijų: 1627
Skelbimas
Antraštė Ieškome MEDIJOS SAVANORIŲ KOMANDOS NARIŲ
Aprašymas Domiesi video filmavimu ar montavimu, o gal sieki tapti videografu (-e)? Nori lavinti lyderystės ir komandinio darbo įgūdžius bei auginti save kaip dorą lyderį? Esi atsakingas (-a), kūrybingas (-a), lankstus (-i), nuolankus (-i) ir Tau įdomu susipažinti su naujais žmonėmis? Jei ne tik ieškai prasmės veikloje, bet nori ją kurti kartu su mumis, JUNKIS prie jubiliejinės, 10-tus metus iš eilės vykstančios Pasaulinės lyderystės konferencijos Lietuvoje MEDIJOS SAVANORIŲ KOMANDOS!
Kita savanoriui reikalinga informacija Nedvejok ir susisiek el. paštu ar telefonu: simona@lyderiams.lt, 867447618. Daugiau informacijos: www.lyderiams.lt
Amžius Nuo 16 iki 100
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-07-16
Darbo pabaiga 2019-12-31
Šalis Lietuva
Miestas Klaipėda
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Pasaulinė Lyderystės Konferencija
Organizacijos logotipas
Organizacijos aprašymas Pasaulinėje lyderystės konferencijoje pasaulinio garso vadovų pranešimai transliuojami VIDEO FORMATU, o Lietuvos lyderių pranešimai skamba gyvai. Šis DVIEJŲ DIENŲ renginys nėra eilinis susibūrimas. Mes tikime, kad mūsų visuomenei reikia nesavanaudiškų, sąžiningų ir nuolankių vadovų, turinčių aiškią viziją. Tokio tikėjimo vedami siekiame suburti bendraminčius, su kuriais klausydamiesi išskirtinių pranešėjų, galime kartu augti ir keisti savo aplinką. MISIJA – įkvėpti žmogų dorai lyderystei. VERTYBĖS – didžiadvasiškumas ir nuolankumas.
Faksas
El. paštas informacija@lyderiams.lt
Svetainė http://www.lyderiams.lt
Atsakingas asmuo Simona Kiūpelė
Atsakingo asmens telefonas 867447618
Atsakingo asmens el. paštas simona@lyderiams.lt
Peržiūros: 765