Patria.lt
savanorių: 9170 organizacijų: 1627
Skelbimas
Antraštė Savanoriauk Europos žmogaus teisių fonde!
Aprašymas Mūsų vykdomo „Stop Hate Speech“ projekto tikslas – skatinti toleranciją internetinėje erdvėje, taip pat didinti visuomenės sąmoningumą, kad veiksmai internete yra tokie patys tikri ir turi tikras pasekmes, kaip ir veiksmai kasdieniame gyvenime. Mes siekiame kurti draugišką ir saugų internetą, kuriame nėra vietos patyčioms ir diskriminacijai. Savanorių užduotis -diskriminuojančių komentarų paieška.Jeigu Tau rūpi žmogaus teisės, esi iniciatyvus, nebijantis iššūkių ir atsakingas – prisijunk!
Kita savanoriui reikalinga informacija Siūlome: • praktiką, pritaikytą individualiems poreikiams; • Patirtį įgyvendinant tarptautinį projektą • Galimybę savanoriauti nuotoliniu būdu; • Pažymą apie savanoriško darbo atlikimą ir rekomendacijas Savanorių misija šiame projekte būtų diskriminuojančių komentarų monitoringas internete bei paraiškos apie tokį komentarą parengimas (teisinė šios užduoties pusė). Savanoriams pateikiamas informacinis vadovas apie neapykantos kalbą, ribą tarp žodžio laisvės ir baudžiamosios atsakomybės, diskriminaciją. Europos žmogaus teisių fondas (EFHR) yra ne pelno siekianti organizacija, veikianti Lietuvoje nuo 2010 m. Mūsų pagrindinis tikslas – skatinti piliečių aktyvumą bei užtikrinti pagarbą įvairių socialinių grupių teisėms nepaisant jų etininės kiltmės, socialinio statuso, įsitikinimų ar lyties. Savanorius priimame nuolat, savanoriškos veiklos laikotarpis derinamas individualiai. Su savanoriais pasirašoma savanoriškos veiklos sutartis.
Amžius Nuo 16 iki 99
Vairuotojo pažymėjimas nereikalingas
Charakteris Tikimės, jog galėsite skirti bent 5 val. per savaitę. Jokia patirtis nereikalinga, savanorius apmokome ir suteikiame visą reikalingą informaciją. Vilniuje gyvenantiems turime galimybę pravesti mokymus.
Lytis nesvarbu
Darbo pradžia 2019-09-09
Darbo pabaiga 2020-10-01
Šalis Lietuva
Miestas VISI MIESTAI
Apie organizaciją
Organizacijos pavadinimas Europos žmogaus teisių fondas
Organizacijos aprašymas Europos žmogaus teisių fondas (EFHR) yra ne pelno siekianti organizacija, veikianti Lietuvoje nuo 2010 m. Mūsų pagrindinis tikslas – skatinti piliečių aktyvumą bei užtikrinti pagarbą įvairių socialinių grupių teisėms nepaisant jų etininės kiltmės, socialinio statuso, įsitikinimų ar lyties.
Faksas
El. paštas info@efhr.eu
Svetainė http://www.efhr.eu
Atsakingas asmuo Monika Guliakaitė
Atsakingo asmens telefonas +37069150822
Atsakingo asmens el. paštas m.guliakaite@efhr.eu
Peržiūros: 1076